MENU
Sepetiniz

Kent Mobilyaları RSS Feed

Durupark 08 Şub2021 0 4427
Açık alan (park) fitness spor aletleri, Türk insanının egzersizlerini artırmaları ve günümüz hareketsiz yaşam tarzıyla mücadele etmelerinde önemli bir rol oynuyor. Özellikle çocuklar arasında son yıllarda yüksek düzeyde obezite mevcutken, Açık alan fitness ekipmanlarının tanıtımı aileleri aktif hale..
Durupark 04 Oca2021 0 2015
Bahçenizi düzenlemek eğlenceli bir iş olabilir, özellikle hava koşulları aleyhinize olsa bile dışarıda olmayı seven biriyseniz. Belki de bunu yapmanın bir yolu bahçenize bir kamelya yaptırmaktır. Bu gölgeli yapı, dışarıda temiz hava almak ve etrafı seyretmek istiyorsanız ideal bir yer olacaktır.Ahşa..
Durupark 30 Ara2021 0 3056
Geçmişten bugüne kadar Ankara Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri, mahalle sakinlerine boş zaman aktiviteleri için aktif küçük / büyük parklar oluşturdu. Şehrin bir parçası olan bu parklar, eve yakın mesafede oyun oynama, egzersiz yapma ve yeşil alanın tadını çıkarma fırsatlarını sunuyor.  Dış mekan fit..
Durupark 11 Ara2020 0 2131
Açık havada (dış mekan) spor yapmanın, kapalı bir spor salonunda spor yapmaya göre daha iyi olmasının nedenlerini 10 maddede sizler için bir araya getirdik.1. Kan basıncını düşürür ve stresi azaltırAraştırmalar, dışarıda fiziksel aktivitenin bir kişinin kan basıncını ve kalp atış hızını düşürdüğünü ..
Durupark 11 Ara2020 0 7776
Kent Mobilyası Nedir?Kent mobilyaları; halka açık alanda kullanılan mobilya modelleridir. Bu mecrada yer alan parklar, meydanlar, kaldırımlar, otoparklar gibi halka açık yerlerde halkın kullandığı mobilya modelleridir. Örneğin bu banklar, otobüs durakları, sokak lambaları, çöp kutuları ve paneller k..
Durupark 06 Ara2020 1 4176
Yaşam alanınızı daha kolay ve konforlu hale getiren yapılar bulunur. Bu yapılar; gazebolar ve pergolalar olarak tanımlanabilir.Gazebo’nun Amacı Nedir?Gazebo, dış ortamlarda sıklıkla kullanılan çardak modelidir. Bu çardak modeli, herhangi bir zemin ve çatıya bağlı olmayan bir yapıdır. Özel yapı olara..
Durupark 23 Kas2020 1 4812
Kamelya Modelleri En Uygun FiyatlaraKamelya dış mekanlarda boş zaman geçirmek, bazı hobileri yapmak, serinlemek ya da güneşlenmek için yapılan ahşap veya demir ürünler ile üretilen bir yapıdır. Kamelyalar basit yapıdadır fakat farklı amaçlar için kullanışlı ürünlerdir. Kameriye ya da çardak olarak t..
Durupark 22 Kas2020 1 1687
Ankara İvedik Ahşap Piknik Masası İmalatıHer geçen gün artan inşaat çalışmaları yeni yeni binalarla şehirlerin dolduğunu daha da gözler önüne seriyor. Hemen hemen her yeri kaplayan beton binalar büyük şehirlerde yaşayan pek çok kişinin doğa ile buluşmasını ne yazık ki engelliyor. Hal böyle olunca ..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)