Çocuk oyun parkı ve ekipmanı satın almakla ilgileniyorsanız, karar vermeniz gereken ilk şeylerden biri hangi üreticiyi (imalatçıyı) seçeceğinizdir. 

Bu gerçekten önemli bir karardır, çünkü doğru üretici size bütçenize uygun olarak hem eğlenceli hem de güvenli kaliteli ürünler sağlayacaktır.

Bugün, Ankara’daki en iyi oyun park alanı üreticilerinden DURUPARK hakkında bilgi edineceksiniz. Neden en iyi olduğunu ve DURUPARK’ın neden diğer şirketlerin önünde yer aldığını öğreneceksiniz.

Ankara’nın en iyi dış mekan oyun ekipmanı üreticisi (imalatçısı) hangi şirkettir? Bu sorunun cevabı oyun alanı ekipmanı üreten şirkette ne aradığınıza bağlı gerçekten! Aradığınız oyun grubu kaliteli olsun, uzun yıllar dayanıklı olsun ve fiyatı da makul ölçülerde olsun diyorsanız aradığınız imalatçı (üretici) firma hiç şüphesiz DURUPARK.

DURUPARK, oyun ekipmanları endüstrisinin Ankara’da en tanınmış üreticilerinden biridir. Bunun da bir sebebi var tabiki. Hem eğlenceli hem de güvenli, kaliteli ürünler üretiyorlar çünkü.

İnsanların, kurumların DURUPARK hakkında sevdiği şey; modern ekipmanların kalitesi yanı sıra satış sonrası  ve teknik hizmet kalitesidir. Ürünlerinin her zaman arkasında durmalarıdır.

Oyun Parkı Ekipmanlarının Ortalama Satış Fiyatları

Oyun alanı bütçeniz nihayetinde oyun alanı ve ekipmanların büyüklüğüne, kullanılan ekipman çeşitliliğine ve kalitesine göre belirlenecektir. Genel olarak, yaklaşık olarak 6000TL -20.000TL bütçe ayırmalısınız. Daha büyük alanlar için oyun parkı fiyatları 20.000 – 100.000TL’ye kadar çıkabilir. Bu sebeple mutlaka firmamızdan fiyatlar için bilgi isteyiniz. Hatta direkt bu bağlantıya tıklayarak https://www.durupark.com.tr/teklif-iste teklif isteyin!

Yüksek kaliteli, tasarım harikası (ahşap veya metal-plastik) çocuk oyun parklarını DURUPARK'a yaptırın. Bir daha arkanıza bakmayın. 

DURUPARK çocuk oyun parkları - Çocuklara ilham veriyor

Oyun alanınız için DURUPARK’ın dış mekalar için ürettiği oyun parklarını satın alırsanız çocukların bu oyun alanlarında oynadıklarında çok eğleneceklerinden emin olabilirsiniz.

Ayrıca, oyun alanını çocuğun oyun zamanına entegre etmek, çocukların öğrenmeyi ve beyin gelişimini geliştirmenin harika bir yoludur.

Oyun parkı ekipmanları aynı zamanda çocukları hayatlarının önemli bir aşamasında fiziksel olarak daha aktif olmaya teşvik eder. Fiziksel aktivite, çocukların özgüvenini geliştirmeye , kaygı ve stresi azaltmaya ve kiloyu kontrol etmeye yardımcı olur . Oyun alanları, çocukların aktif olması için ideal bir ortam sunar.

Oyun alanı ekipmanının maliyeti ilk başta çok yüksek görünebilir, ancak bunun için nasıl bütçe yapılacağını ve hangi kaynaklardan yararlanılacağını araştırarak, topluluğunuz veya kuruluşunuz bu önemli yatırımı finanse etmenin bir yolunu bulabilir. Farklı tasarımlarda çocuk parkı istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsinizÜstün Eğlence Ürünleri - Oyun Alanı Deneyimini Kişiselleştirme

DURUPARK’ın oyun ekipmanları ayrıca çocukların katılımını teşvik eder. Bu, en utangaç çocukların bile diğer çocuklarla korkutucu değil eğlenceli bir şekilde etkileşim kurma fırsatı elde etmesini mümkün kılar.

Bu şirket 23 yılı aşkın süredir Ankara İvedik’te faaliyet göstermektedir. Sadece en iyi itibara sahip bir şirket bu kadar uzun süre üretim yapabilir değil mi?

En İyi Park Oyun Ekipmanı Üreticisini Seçmek Neden Önemlidir?

Oyun alanı ekipmanını seçerken, bazı insanlar sadece maliyet ve estetiğe bakarlar. Bunlar iki önemli faktör olsa da, satın alma kararınızı yalnızca bu iki alana dayandırmak sorunlara yol açabilir.

İyi bir sicile sahip olmayan bir üreticiden ekipman satın alabilirsiniz. Ya da hatalı veya güvenli olmayan ürünlerle karşılaşabilirsiniz.

Öte yandan, Ankara’daki en iyi üreticileri arasında ön sıralarda yer alan DURUPARK ürünlerine yatırım yaptığınızda, şunları elde edersiniz:

  • Güven
  • Dayanıklılık
  • Satış sonrası kaliteli hizmet
  • Teknik destek
  • Uygun fiyat politikası ve ödeme seçeneği

En iyi tedarikçilerden size kaliteli ekipman sağlamaları için oyun alanı üreticilerini araştırın. Mümkün olan en iyi oyun alanı ekipmanını satın almak için DURUPARK’a gelin.

DURUPARK, size Ankara’daki en yüksek kalitede ekipman sağlamayı taahhüt etmektedir. Web sitesinde de geniş bir ürün yelpazesi bulacaksınız. Size özel bir tasarım olmasını istiyorsanız mimar ekibimizle görüşün. Size, sizin istediğiniz şekilde bir tasarım sunacaktır.

DURUPARK’ta alanınız için doğru büyüklükte ekipmanın yanı sıra hemen hemen her bütçeye uyan seçenekleri bulabileceksiniz.

En iyi oyun alanı ekipmanını satın almaya karar verdiğinizde, önce DURUPARK’ın size neler sunabileceğini öğrenmek için hemen iletişime geçin. Sizlere, imalatını yaptığımız ürünler hakkında daha fazla bilgi vermek için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.  

Çocuk oyun parkları grupları ve elemanlarını incelemek için aşağıdaki başlıklara tıklayabilirsiniz.