MENU
Sepetiniz

Çöp Kovaları

Dış Mekan Ahşap & Metal Çöp Kovası İmalatı

Ankara İvedik’de bulunan fabrikamızdan memleketin her yerine güvenli bir şekilde, kendi teslimat araçlarımızla veya kargo araçları ile çöp kovaları gönderiyoruz. Beğenip seçtiğiniz ürün en kısa sürede güvenli bir şekilde elinize ulaşacaktır. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünleri seçip bize ulaşmak. Daha sonra ortalama teslimat süresinde ürününüz size ulaşacaktır. Toplu alımlarda kendi araçlarımız ile teslimat yapılmakta olup ücretsiz bir şekilde kurulumları da yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Çöp Kovasının Kullanıldığı Alanlar

Çöp kovaları, mutfakları, evlerin AVM’lerin, iş yerlerinin, sokakların, dükkân önlerinin ve daha bir sürü yerin en önemli ve gerekli ihtiyaçlarından. Bu ürünlerin var olmadığı aranlar bizleri sıkıntılı bir durum içerisine sokabiliyor. Çünkü bu çağda her an, her yerden bir çöp edinebiliyoruz. Özellikle ambalajlı ürünlerin hayatımıza daha fazla girmesiyle çöp kovası ihtiyacı giderek arttı.

İşte firmamız tamda bu ihtiyacı karşılamak için sizlere hizmet sunmaya hazır bir şekilde bekliyor. Ankara’da İvedik’de bulunan fabrikamızdan Türkiye’nin her yerine kargo imkânı sağlıyoruz. Birçok renkte ve çeşitte çöp kovaları üretimi yapıyoruz. Ürünlerimize ve farklı çeşitlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Çöp Kovalarında Kalite ve Ham Madde

Çöp kovalarımız birçok ham maddeden yapılıyor. Çeşitlerimiz ham maddesi ya da yapılış tarzına göre değişiklik gösteriyor. Ürünlerimiz dayanıklı maddelerden ürettiğimiz için sağlamlığı konusunda güvenilirdir. İş yerinizin önünde, AVM’lerde, sokaklarda, evinizde kısacası her türlü alanda yıllarca kullanabileceğiniz sağlam ürünler üretiyoruz.

Dış Mekan Çöp Kovaları Fiyatları

Ürünlerimizin fiyatları kalite ve yapıldığı maddeye göre değişiklik gösteriyor. Ürünlerimizde, sağlam ancak düşük maliyetli üretim gerçekleştiriyoruz. Alırken hem maddi olarak mutlu olmanızı hem de sağlamlığıyla manevi olarak mutlu olmanızı istiyoruz. Yani buradan alacağınız çöp kovaları sayesinde hem kullanacağınız alan temiz kalacak hem de cebiniz yanmayacak. Yıllarca eskimeden kullanacağınız bu ürünlere cüzi miktarda meblağlar ödeyerek sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlara alacağınız çöp kovaları, kullanmak için aldığınız yerin daha temiz ve düzenli kalmasına yardımcı olacaktır.

Gösterilen: 1 ile 26 arası, toplam: 26 (1 Sayfa)