MENU
Sepetiniz

Çocuk Oyun Parkı

Ankara Çocuk Oyun Parkı İmalatı ve Satışı

Ankara İvedik'teki fabrikamızda çocuk sağlığını dikkate alan, çocuğun fiziksel, psikomotor, duygusal, sosyal gelişimini ön planda tutan tasarımlarla en uygun fiyatlara kaliteli oyun parkları üretimi yapılmaktadır.

Kasaba ve şehirlerin hızla genişlemesi, şu anda milyonlarca çocuğun etrafındaki doğal dünyaya çok az erişimi olduğu bilinmektedir. Şehir ve şehir planlamacıları, çocukların bir şekilde doğa ile bağlantı kurma fırsatına sahip olmaları gerektiğinin farkındadır ve bu oyun alanı ve oyun alanı ekipmanı tasarımına giderek daha fazla yansımaktadır.

Oyun alanı tasarımcıları eski tip plastikten ve beton boş arazilere civatalanmış metal ekipmanlardan artık uzaklaşıyor. Bunun yerine, daha sürdürülebilir ve çevre dostu doğal ahşaptan yapılmış doğal oyun alanı ekipmanlarını ve giderek daha fazla ağaçlık ve çimenli alanlara yerleştirilen oyun ekipmanlarını benimsiyorlar.

Şehir oyun alanları, çocukların güvenli bir şekilde oyun oynayabilecekleri bir yere sahip olmaları sağlanırken, toplulukların bir araya gelmesi ve dışarıya erişme ihtiyacını daha fazla karşılamaya başladığı açıktır.

Dış Mekan Oyun Parkı Fiyatları

Yıllar boyunca, okullar, toplum merkezleri, kreşler ve daha fazlası için çok sayıda doğal ve ticari oyun alanı tasarladık ve inşa ettik. Oyun parkı ekipmanı fiyatları parkın büyüklüğüne, kullanılan malzeme kalitesine göre farklılıklar gösterecektir. Oyun parkı ekipman fiyatlarına kurulum ve işçilik maliyetleri dahildir.

Hayalinizdeki oyun alanı listesindeki her şeyi satın almak için daha sonra beklemek anlamına gelse bile, bütçeniz dahilinde alabileceğiniz en iyi kaliteyi seçin. Bir bütçe dahilinde eğlenceli, ilgi çekici bir oyun alanı oluşturmaya çalışmak bütçe olarak sizi hayal kırıklığına mı uğratıyor? Lütfen hemen bizimle iletişime geçin! Bütçenizi aşmadan ihtiyaçlarınız için en iyi ekipmanı bulmanıza yardımcı olacağız.

2021'in en iyi oyun park setlerinden birini arka bahçenize / sitelerinizin bahçelerine veya şehir park alanlarına getirmek ister misiniz? Doğru yerdesiniz. Oyun parkınız için  hemen bizimle iletişime geçin, ve siparişiniz için fikir almaya başlayın.

Oyun Parkı Satışı ve Satış sonrası Hizmetler

Web sitesinde bugüne kadar yapılan parklardan örnek resimler bulunuyor. Kaliteli malzemelerle profesyonel hizmet anlayışı bir araya gelince ortaya çok iyi sonuçlar çıkmıştır. Çocuk ve müşteri memnuniyeti öncelikli olarak yapılan çalışmalarda uygun fiyat uygulaması yapılır. Müşteri memnuniyetini kazanarak sürümden kazanma stratejisi fiyat politikasını belirler.

Satış sonrası hizmetler de özenle yerine getirilir. Oyun parkların kurulumu firma çalışanları tarafından güler yüzle yapılır ve teslimat gerçekleştirilir. Türkiye'nin her yerine satış yapılır. Eğer kurulum müşteriler tarafından gerçekleştirilecekse gerekli destek sağlanır. 1 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak1 Ad Ahşap Çatı2 Ad Ahşap Korkuluk1 Ad Ahşap Platform..
2 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad Kaya Tırmanma1 Ad İkili Salıncak1 Ad Ahşap Çatı1 Ad Ahşap Korkuluk1 Ad Ahşap Platform..
1 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak1 Ad Ahşap Oyun Evi2 Ad Ahşap Korkuluk1 Ad Ahşap Platform..
2 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad Kaya Tırmanma1 Ad İkili Salıncak1 Ad Komando Tırmanma2 Ad Halat Tırmanma2 Ad Ahşap Çatı3 Ad Ahşap Korkuluk2 Ad Ahşap Platform..
1 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Uzun Düz Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak2 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak2 Ad Ahşap Çatı2 Ad Ahşap Korkuluk2 Ad Ahşap Platform..
2 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Tüp Kaydırak1 Ad Tüp Geçit1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak2 Ad Ahşap Çatı2 Ad Ahşap Korkuluk2 Ad Ahşap Platform..
2 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Tüp Kaydırak1 Ad Kaya Tırmanma1 Ad Ahşap Köprü1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak5 Ad Ahşap Korkuluk2 Ad Kemer Çatı2 Ad Ahşap Platform..
1 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Uzun Düz Kaydırak1 Ad Tüp Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak1 Ad Kaya Tırmanma2 Ad Ahşap Merdiven1 Ad Mantar Yürüme1 Ad İkili Salıncak2 Ad Ahşap Korkuluk3 Ad Ahşap Çatı3 Ad Ahşap Platform..
1 Ad İkili Kısa Düz Kaydırak1 Ad Uzun Düz Kaydırak1 Ad Kısa Tüp Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak2 Ad Ahşap Merdiven1 Ad Altıgen Ahşap Platform2 Ad Ahşap Platform1 Ad Altıgen Ahşap Çatı1 Ad Ahşap Çatı5 Ad Ahşap Korkuluk..
1 Ad Uzun Düz Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak1 Ad Tüp Kaydırak2 Ad Halat Tırmanma1 Ad Komando Tırmanma3 Ad Ahşap Merdiven3 Ad Kule Ahşap Çatı3 Ad Platform1 Ad Korkuluk2 Ad Ahşap Platform..
2 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Tüp Geçit1 Ad Kaya Tırmanma1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak2 Ad Ahşap Korkuluk2 Ad Ahşap Çatı2 Ad Ahşap Platform..
1 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak2 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak3 Ad Ahşap Korkuluk2 Ad Ahşap Çatı2 Ad Ahşap Platform..
2 Ad Uzun Düz Kaydırak1 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Tüp Kaydırak2 Ad Helezon Kaydırak1 Ad Kaya Tırmanma2 Ad Ahşap Köprü3 Ad Ahşap Merdiven4 Ad Ahşap Platform4 Ad Ahşap Çatı6 Ad Korkuluk..
1 Ad Kısa Tüp Kaydırak2 Ad Uzun Düz Kaydırak2 Ad Helezon Kaydırak3 Ad Köprü1 Ad Kaya Tırmanma2 Ad Halat Tırmanma1 Ad Komando Tırmanma4 Ad Ahşap Kale Çatı7 Ad Ahşap Merdiven6 Ad Ahşap Korkuluk8 Ad Ahşap Platform..
1 Ad Uzun Düz Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak1 Ad Tüp Kaydırak1 Ad Ahşap Gemi Formlu Gövde1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad Ahşap Tırmanma1 Ad Ahşap Platform15 Ad Ahşap Korkuluk1 Ad Ahşap Çatı..
2 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Kısa Tüp Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak1 Ad Kaya Tırmanma2 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak1 Ad Köprü1 Ad Tüp Geçit4 Ad Ahşap Çatı4 Ad Ahşap Platform7 Ad Ahşap Korkuluk..
1 Kısa Düz Kaydırak, Kullanıcı Kapasitesi : 5-25 KişiYaş Grubu : 3-14 yaşGüvenlik Alanı : 11x5,5mOturum Alanı .: 9x3,5m..
İkili Tahterevalli, Oturum Alanı: 1mx3m..
Dörtlü Tahterevalli.Oturum Alanı: 1.5mx3m..
Hayvan Figürlü Tahterevalli.Oturum Alanı: 1.2mx3m..
Nasrettin Hoca TahterevalliOturum Alanı: 3mx3m..
Dönme Dolap.Oturum Alanı: 1.5mx1,5m..
Dönme Dolap.Oturum Alanı: 2mx2m..
Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 115 (3 Sayfa)

Çocuk Oyun Parkı Hakkında Sık Sorulan Sorular

Durupark olarak müşterilerimizi her zaman dinliyoruz. Bilgili ve profesyonel ekibimiz, oyun alanı maceranızı kolaylaştırmak için sizinle özenle iletişim kurar. Her personelimiz kaliteye, dürüstlük değerlerine bağlıdır. Size hizmet etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Oyun parkındaki yaralanmaların bir numaralı nedeni düşmektir. Çıkıntı yapan donanım parçaları ciddi yaralanmalara neden olabilir. Beton, hatta sert çim gibi bir yüzeye düşen bir çocuk ciddi şekilde yaralanabilir. Oyun alanının yüzeyindeki ve etrafındaki malzeme çocuk sağlığını tehdit etmeyecek şekilde dayanıklı olmalıdır. Yüzeyler, ağaç kökleri, metal çıkıntılar, taşlar vs olmadan yumuşak yapıda ve düz olmalıdır. Durupark, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyacak çeşitli yüzey kaplama seçenekleri sunar. Satış departmanımızdan belirli yüzey kaplama türleri hakkında bilgi isteyin veya daha fazla bilgi için fabrikamızı ziyaret edin.

Hayır.  Bazı oyun alanı tasarımları müşterilere bunu kendi başlarına yapmalarını sağlarken, bazı tasarımlarda biraz daha fazla uzmanlık gerektirir. Bunu satış danışmanlarımızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

Hayır, tipik olarak kurulum maliyetlerinin ayrı ayrı hesaplanması gerekir ve bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Profesyonel kurulum gerekiyorsa, bu maliyetlerle ilgili olarak satış danışmanımızla konuşmanız en iyisidir.

Eski oyun alanı ekipmanı son derece tehlikeli olabilir. Örneğin, 60'lar, 70'ler ve 80'lerde oyun alanlarında ağır metal ağır salıncaklar normaldi. Şimdiki zamanlarda çocuk sağlığına önem verilen hafif metal veya ahşap ekipmanlar kullanılmaktadır. Oyun parklarınızı her yıl muntazam kontrol etmeli veya ettirmelisiniz. 

Ürünlerimizin Ankara İvedik’te bulunan 4.000 metrekarelik, ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalı üretim ve dağıtım tesisimizde üretilmektedir.

DURUPARK, sektördeki en iyi garantilerden birine sahiptir. Tüm oyun parklarımızın garanti süresi 2 yıldır.

Her oyun parkı, onu kullanacak çocuklar düşünülerek tasarlanmaktadır. Tüm ürünlerimiz ISO 9001 sertifikalarına sahiptir. Sertifikalarımızı görmek için tıklayınız.

Evet! Nakit ödeme dışında farklı ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur. Size uygun ödeme seçeneğimiz mutlaka var. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Web sitemizden veya kataloğumuzdan önceden tasarlanmış bir yapıyı seçerseniz, bu yapının teslimatı/montajı çok hızlı bir şekilde (7-10 gün aralığında) yapılır, ancak aynı zamanda sadece size özel oluşturulmuş tasarımlar da sunuyoruz. Özel tasarımlar, size göre tasarlanıp ve işlenmeleri gerekeceğinden zaman çizelgesine eklenecektir. Siparişiniz verildikten sonra, ekipmanınız 3-4 hafta içinde montaj ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Oyun alanı fiyatlandırması, alanınızın boyutu ve seçtiğiniz belirli ürünler dahil olmak üzere birçok faktöre bağlıdır. Neredeyse her bütçeye uygun bir oyun alanı tasarlayabiliriz. Bütçeniz kısıtlı ise, daha düşük maliyetle oyun parkı satın almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Size uygun mutlaka bir çözümümüz olacaktır.

Evet, ürünlerimizin nasıl kurulacağı konusunda eğitim almış sertifikalı kurulumculara sahibiz. Daha fazla bilgi için firmamıza danışabilirsiniz.

Hala garanti kapsamında olsanız da olmasanız da, ihtiyaç duyduğunuz yedek parçaları bulmanıza ve sipariş etmenize yardımcı olacak özel bir müşteri hizmetleri departmanımız var.

Kesinlikle evet! Web sitemizde ve kataloğumuzda görebileceğiniz önceden tasarlanmış yapılar sunuyoruz. Ayrıca, belirli alanınıza ve bütçenize uyacak şekilde özel bir yapı da tasarlayabiliriz.