MENU
Sepetiniz

Zemin Kaplama Sistemleri

Zemin Kaplama Sistemleri

Spor sahaları ve oyun parkları başta olmak üzere ortak kullanım alanlarında, farklı maksatlarla zemin kaplama sistemleri kullanılıyor. Zemin kaplama malzemeleri; düşme, çarpma gibi kazaların ardından olduğu kadar normal kullanım sırasında da vücudun zarar görmesine engel olacak şekilde tasarlanır.

Spor yaparken ya da çocuğunuz oyun oynarken istenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak için uygun zemin yapısını aramak gerekir. Bu nedenle kendi elinizde olan tercihler kadar ortak alanların zemin kaplamalarında da ilgililer yönlendirilmelidir.

Spor salonu zemin kaplamalarımız, spor salonu alanınızı hızlı ve kolay bir şekilde etkinlik alanına dönüştürmenizi sağlar. Gösteriler, konserler, danslar, mezuniyet törenleri ve diğer özel etkinlikler gibi etkinliklere ev sahipliği yaparken spor salonunuzun yüzeyini gereksiz aşınma ve yıpranmadan koruyun. Sportif olmayan etkinlikler sırasında koruyucu zemin kaplamalarımız, spor salonu zeminlerinin ayakkabı, sandalye ve masalarla aşınmasını veya pahalı onarımlar ve artırılmış bakım gerektiren ağır ekipmanların neden olduğu hasarları önler.

Spor salonu zemin kaplamaları, spor salonu halı karoları, rulo halılar ve yer koşucularından geniş bir spor salonu zemin koruması yelpazesine sahibiz. Kullanımı kolay mobil saklama raflarımız ve aksesuarlarımız, herhangi bir spor salonu zemin koruyucusunu birkaç hızlı ve basit adımda çıkarmanıza ve saklamanıza olanak tanır.

Asıl Hedef Vücudun Zarar Görmemesi

Zemin kaplama sistemleri kullanmanın en önemli maksadını vücudun zarar görmemesi oluşturuyor. Bunun yanında; tenis, basketbol gibi bazı spor dalları pürüzsüz yüzey gerektirir. Zeminin kaymasını engellemek, koşu veya yürüyüş esnasında esneklik sağlamak ve bazı durumlarda estetik görünüm zemin kaplamasını zorunlu hale getirir.

Farklı Şartlara Farklı Kaplama Sistemi

Kaplama sistemlerinin niteliği, zeminin kullanım maksadının yanında alanın kapalı veya açık olmasına göre de değişiklik gösterir. Kapalı bir spor salonunda yağmur suyu hiç dikkate alınmazken açık alanlarda yağmurun veya karın etkilerinin en kıska sürede ortadan kaldırılması gerekir. Bir yürüyüş parkurunda yağmur suyu zeminin altına atılamazsa parkur sadece kuruyken kullanılabilir. Hâlbuki bu alanların her türlü hava şartlarında kullanılabilmesi gerekir. Ancak, açık bir tenis kortunda bu tür malzemelerin kullanılması mümkün değildir. Tenis kortunda önceliği pürüzsüzlük alacaktır. Siz kaplanacak yeri söyleyin biz ideal sistemi sizin için kuralım.

Zemin Kaplama'da Kaliteli Malzeme Kullanımı, Uygun Fiyatlar

Tüm zemin kaplama sistemlerinin temin ve uygulamasını yapan Durupark, profesyonel kadrosuyla fark yaratıyor. Uzun ömürlü bir kaplama için gerekli kaliteli malzeme, konusunda uzmanlaşmış personelin özenli çalışmasıyla birleşince sizlere asla pişman olmayacağınız bir kararı vermek kalıyor. Üstelik bu ürün ve hizmetleri, emsalleriyle karşılaştırılamayacak uygun fiyatlarla sunuyoruz.