MENU
Sepetiniz

Çeşme

Dış Mekan Çeşme İmalatı

Çevremizi görsel anlamda naturel ve soft gösteren farklı detaylar bulunur. Bu detaylar belki çok küçük bir aksesuar gibi görünse de insana huzur veren, manen özel ve unutulmaz bir anlam içeren özellikler taşır. Bu aksesuarlardan biri olan çeşmeler platformumuzda zevklere özel olarak sunuluyor. Bazen kelimelerle ifade edilemeyecek derecede anlamı bulunan çeşme materyallerini panelimizde en nezih ve orjinal halleriyle bulabilirsiniz.

Çeşmelerdeki anlam nostaljik olduğu kadar marjinalliği de simgeleyen bir yapıya sahiptir. Özellikle bahçe ve parklara kurulu olan çeşmeler, hem çok ilgi çekici hem de görsel açıdan geleneksel bir boyut taşır. Farklı naturede sunulmuş olan çeşmeler platformumuzda sergileniyor.

Çeşme Modellerindeki Doğal Aura

Dış mekanlara tarz ekleyen özel çeşme modellerini sitemizde sergilemekteyiz. Döküm çeşme seçenekleri apartman ve site bahçelerinde özel bir görsellik sağlarken aynı zamanda hobi bahçelerinizde de süs olarak kullanılabiliyor. Bir abide ya da anıt gibi görünen materyallerimiz döküm olmasının da dayanıklılığıyla sizlere sunuluyor.

Otantik Çeşme Modelleri

Bakraçlı, tek çeşmeli ve çift çeşmeli dökümleri ile çeşmelerin tamamı hoş bir nüans yakalanmasını sağlıyor. Yapılarınıza özel bir görsel eklemeniz için platformumuzdaki çeşme modelleri arasından dilediğinizi seçerek bahçelerinize özel hale getirebilirsiniz. Her biri birbirinden otantik olan çeşmelerle hoş bir dış alan tasarlayabilirsiniz.

Dış Mekanlara Özel Gösterişli Çeşme Modelleri

Döküm çeşme modelleri tasarımları, hoş bir nüans ve nature sağlıyor. Kabirlerde de kullanılan çeşmeler, döküm oluşuyla kurulduğu alanda muhteşem bir görsel oluşturuyor. Platformumuzda birbirinden farklı görünümde, dizayn olarak da orjinal olan ürünleri sergilemekteyiz.

Özel Motifli Çeşme Modelleri

Çevrenizde güzel bir görsel oluşturmak için platformumuzda bulunan çeşme modelleri arasından dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Her biri birbirinden gösterişli, özel motifli ve muhteşem olan çeşmeleri her ortamda yıllarca kullanabilirsiniz.