MENU
Sepetiniz

Oyun Elemanları

Oyun Parkı Elemanları (Ekipmanları) İmalatı

Çocukların kendilerini mutlu hissettikleri ve eğlendikleri en önemli yerler parklardır. Bu parklar içerisinde yer alan çeşitli oyun elemanlarıyla farklı yaş gruplarına hitap eder ve bu nedenle bir park alanı hazırlanırken oyun elemanlarına ihtiyaç duyulur. Bizler oyun elemanları kategorimizde parklara kurulabilecek elemanları bir araya getiriyor ve çocukların oyun ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için çalışıyoruz. Metal ağırlıklı olan bu elemanlarımız sayesinde çocuklarınız güvenle oynamasını sağlayabilir ve onlara vakit geçirebilecekleri eğlenceli alanlar yaratabilirsiniz.

Bağlantısız oyun ekipmanları içinde, salıncaklar ve oyun evleri gibi her zaman yenilikçi ve kapsamlı atlı karıncalara ve tırmanma ağlarına kadar her şeyi bulacaksınız. Tek başına durabilen, bir koleksiyonda birleştirilebilen veya daha büyük bir oyun yapısıyla bir araya gelebilen geniş farklı özellikli portföyünden seçim yapabilirsiniz.

Bağımsız oyun ekipmanları, çocukları yaratıcı, fiziksel ve sosyal oyunlarla meşgul etmek ve geliştirmek için tasarlanmıştır. Oyun öğelerinin her biri en az bir oyun etkinliğine odaklanır.

Eğlenceli Oyunlar İçin Kullanılan Elemanlar

Metal olarak üretilen oyun elemanlarının en önemli özelliği farklı yaş grubundaki çocuklara eğlenceli anlar geçirtmesidir. Eğlenceli oyunlar için kategoriden seçilebilecek ürünler arasında şunlar vardır; tahterevalli, ikili salıncak, tırmanma, döner bisiklet, dönence, ipli tırmanma, trambolin, at zıp zıp, bisikletli dönence, Nasreddin hoca tahterevalli, motor zıp zıp ve asılma ürünleridir. Bu ürünler renkli olarak üretilerek parkların rengarenk görünmesine yardımcı olurlar. Hazır park alanınız varsa veya park alanı yapmayı planlıyorsanız bu elemanlardan parkta oynayacak çocuklar için uygun olanlarını seçebilirsiniz.

Renk Kombinasyonlarıyla Üretilen Oyuncaklar

Park oyuncaklarına ihtiyaç duyduğunuzda oyuncak türlerini belirlerken parka uyacak renkteki oyuncağı tercih edebilirsiniz. Kategorimizde bulunan oyun elemanlarının farklı renk kombinasyonları bulunduğu için renge göre seçim yapmanız kolaydır. Kategorimizde var olan renklerdeki oyuncakları seçilebileceğiniz gibi renk tercihinizi firmamıza ileterek istenilen renkteki metal oyun elemanının yapılması sağlayabilirsiniz. Rengine göre alacağınız oyuncak sayesinde parkın zeminine ve çevresindeki öğelere uyum sağlayabilirsiniz. Örneğin deniz atı figürlü zıp zıp almak isterseniz mavi ve sarı renk kombinasyonu bulunan ürünü alabilirsiniz.

Sağlık İçin Tehlike Oluşturmayan Oyun Elemanları

Çocuklar için rengarenk hazırlanan zıpzıp, salıncak, dönence ve diğer oyun elemanlarımızın çocukların sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde üretilmiş olan ürünlerdir. Bu nedenle çocuklar uzun süreler bu oyun elemanlarıyla oynayarak parkta kaliteli vakit geçirebilirler.

Sağlık için gerekli standartlara uygun olarak üretilmişlerdir. Ayrıca oyun elemanlarının malzemeleri metal olduğu için güvenlik açısından da bir sıkıntı yaşatmaz. Okullarda, kreşlerde, sitelerde ve sokaklarda çocuklar için park yapmak istiyorsanız güvenlik ve tehlike oluşturmayan oyun elemanlarından istediğinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca oyun elemanlarının ve oyun gruplarının uygulamalarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki kategorilerdeki tüm bağımsız oyun ekipmanlarına göz atın.

İkili Tahterevalli, Oturum Alanı: 1mx3m..
Dörtlü Tahterevalli.Oturum Alanı: 1.5mx3m..
Hayvan Figürlü Tahterevalli.Oturum Alanı: 1.2mx3m..
Nasrettin Hoca TahterevalliOturum Alanı: 3mx3m..
Dönme Dolap.Oturum Alanı: 1.5mx1,5m..
Dönme Dolap.Oturum Alanı: 2mx2m..
Dönme Dolap.Oturum Alanı: 2mx2m..
Zıp Zıp Oturum Alanı: 0.8mx0.8m..
Zıp Zıp Oturum Alanı: 0.8mx0.8m..
Zıp Zıp Oturum Alanı: 0.8mx0.8m..
Trambolin Oturum Alanı: 2mx4m..
Tırmanma Oturum Alanı: 2mx2m..
Komando Tırmanma Oturum Alanı: 1.5mx3.2m..
Tırmanma Oturum Alanı: 2mx2m..
Tırmanma Oturum Alanı: 1mx6m..
Tırmanma Oturum Alanı: 3.5mx3.5m..
Tırmanma Oturum Alanı: 8mx8m..
Tırmanma Oturum Alanı: 8mx8m..
Bağımsız Salıncak Oturum Alanı: 1.5mx3m..
Bağımsız Salıncak Oturum Alanı: 1.5mx3m..
Temel Reis Figürlü Salıncak Oturum Alanı: 1mx3.5m..
Salıncak Oturum Alanı: 1.2mx4.7m..
Gondol Oturum Alanı: 2.5mx3m..
Gondol Oturum Alanı: 2.1mx2.7m..
Halat Salıncak Oturum Alanı: 5.4mx8.6m..
Dönence Sistemi Oturum Alanı: 3.4mx3.4m..
Dönence Sistemi Oturum Alanı: 1.9mx1.9m..
Piramit Sistemi Oturum Alanı: 8.8mx8.8m..
Halat Köprü Oturum Alanı: 1.2mx3.4m..
İkiz Kule Tırmanma Sistemi Oturum Alanı: 8.2mx17m..
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)