MENU
Sepetiniz

Parkur

Çocuklar için Parkur İmalatı

Kent mobilyaları üretici firması Durupark’ın ürünleri arasında parkurlar yer alır. Bu ürünler çocukların takım ruhunu yaşamaları amacıyla iki takım halinde veya birkaç arkadaşıyla yarış yapmalarını sağlar. Çeşitli engellerden oluşan bu parkurlar sayesinde rakiplerini yenmek için uğraş verirken aynı zamanda enerjilerini de atmış olurlar. Durupark parkur kategorisi okul bahçelerine, parklara ve sosyal alanlara kurulabilecek parkurlardan oluşur. Böylelikle çocuklar için klasik oyunlar dışında mücadeleci oyunlar oynama imkanı sunar.

Parkurlarda Yer Alan Aktivite Bölümleri

TV programlarında yayınlanan Survivor yarışmasından esinlenilerek ortaya çıkan parkurlar okullarda çocukların oyun saatlerinde vakit geçirebilecekleri alanlar olur. Parkurlarda bulunan ürünler arasında şunlar vardır; Tünel, denge tahtası, tırmanma tepesi, denge tekerleri, denge köprüsü, asılma zinciri, merdiven tepesi ve tırmanma ağı gibi ürünler yer alır. Set halinde satılan bu ürünleri satın alıp okul bahçesi veya park gibi alanlara kurulmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle çocuklar kaliteli vakit geçirebilirler. Bireysel olarak eğlenebilecekleri gibi takımlar oluşturarak Survivor yarışı yapabilirler.

Güvenlik Elemanlardan Oluşan Parkurlar

Oyun parkurunda yer alan elemanlar çocukların güvenliği düşünülerek hazırlanır. Bu sebeple çocuklar parkurda vakit geçirdiklerinde oyuncakların kırılması veya düşmesi gibi sorun yaşamazlar. Ancak kendi hataları sebebiyle düşmeleri mümkündür. Güvenli olan bu ürünler aynı zamanda üretim malzemelerinin uygun kullanılması sayesinde sağlığı tehdit altına almayacak özelliklerdedir. Böylelikle parkurun ip, ahşap veya diğer bölümlerine dokunarak engelleri aşan kişiler üretim malzemesi kaynaklı rahatsız yaşamazlar. Sizlerde öğrencilerinizin ya da çocuklarınızın tehlike oluşturmayacak parkurlarda eğlenmelerini isterseniz Durupark kategorisini inceleyebilirsiniz.

Set Halinde Üretilen Oyun Parkurları

Oyun parkurları set halinde hazırlanmış olan ürünlerdir. Ancak bu ürünler kendi içlerinde bulundurdukları engel türleri açısından farklılık gösterirler. Kategorideki ürünlerin bir bölümü 5 engel bölümünden oluşurken bir bölümü 8 veya 7 engel bölümünden oluşabilirler. Engellerin artması çocukların eğlenme süresinin artmasını da sağlar. Üstelik Durupark parkurlarının mekanlara uygun olması için parkurların eminlerinde farklı renkler kullanmıştır. Böylelikle parkura sahip olmak istediğinizde yeşil veya sarı zemin üzerine hazırlanmış olan parkurlardan birisini tercih edebilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)