MENU
Sepetiniz

Panolu Fitneslar

Panolu Fitness (Spor) Aletleri ve Fiyatları

Fitness aletleri dış mekanlarda insanların spor ve egzersiz yapmalarını kolaylaştıran aletlerdir. Bu aletlerin panolu olanları ise spor işlevinin yanı sıra panolarının olması sebebiyle reklam yapma amacıyla da kullanılabilirler. Panolu fitneslar kategorisinde spor ve reklam için satın alınabilecek ürünler vardır. Durupark tarafından hazırlanan bu aletler güvenli aletlerdir ve rahatlıkla egzersiz yapılabilir. Ayrıca ergonomik yapıları sayesinde kolayca kullanılabilir.

Kaliteli Üretim Panolu Fitness Aletleri

Durupark panolu fitness aletleri kaliteli üretim malzemeleri kullanılarak üretilen aletlerdir. Güvenli aletler olmaları sebebiyle farklı yaş gruplarının kullanımına uygundurlar. Panolu spor aletleri havada gezinme, mekik çekme, bacak açma, kol ve bilek çevirme, vücut geliştirme ve bisiklet gibi tekli parçalardan oluşurlar. Mahalle, park veya boş alanlara kuruluma uygundurlar. Böylece kuruldukları alanlarda insanların egzersiz ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olurlar. Eğer mahallenizde insanların egzersiz yapacağı aletlerin olmasını isterseniz panolu spor aletlerinden seçebilirsiniz. Sipariş sonrasında kurulum hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Kolay Kurulabilen Fitness Aletleri

Panolu spor aletleri kolay bir şekilde kurulabilen ürünlerdir. İsteğe bağlı olarak firmanın kurulum yapması istenebilir. Kurulumu siz yapmak isterseniz de kurulum için destek alabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine gönderilebilen panolu fitness aletlerinden almak isterseniz siparişiniz sonrasında kısa süre içinde aletleri teslim alabilirsiniz. Bu sayede spor aletlerine sahip bir park alanı oluşturmayı istediğinizde zaman kaybetmeden isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Park, bahçe ve sokaklar dışında bu aletleri sitenizin uygun bölümüne de kurabilirsiniz.

PF03 - Kol Bilek Omuz Çalıştırma Aleti..
PF04 - Bacak Güçlendirme & Yan Salınım..
PF05 - Ayakta Sırt Masajı & Oturarak Bacak Çalıştırma..
PF07 - Bisiklet & Vücut Esnetme Aleti..
PF08 - Havada Yürüyüş & Vücut Geliştirme..
PF09 - Oturarak Sırt Masajı & Bacak Ve Karın Kaslarını Çalıştırma..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)