MENU
Sepetiniz

Blog RSS Feed

Durupark 14 Şub2021 1 10323
Çocuk oyun parkı ve ekipmanı satın almakla ilgileniyorsanız, karar vermeniz gereken ilk şeylerden biri hangi üreticiyi (imalatçıyı) seçeceğinizdir. Bu gerçekten önemli bir karardır, çünkü doğru üretici size bütçenize uygun olarak hem eğlenceli hem de güvenli kaliteli ürünler sağlayacaktır.Bugün, Ank..
Durupark 08 Şub2021 0 4407
Açık alan (park) fitness spor aletleri, Türk insanının egzersizlerini artırmaları ve günümüz hareketsiz yaşam tarzıyla mücadele etmelerinde önemli bir rol oynuyor. Özellikle çocuklar arasında son yıllarda yüksek düzeyde obezite mevcutken, Açık alan fitness ekipmanlarının tanıtımı aileleri aktif hale..
Durupark 04 Oca2021 0 2009
Bahçenizi düzenlemek eğlenceli bir iş olabilir, özellikle hava koşulları aleyhinize olsa bile dışarıda olmayı seven biriyseniz. Belki de bunu yapmanın bir yolu bahçenize bir kamelya yaptırmaktır. Bu gölgeli yapı, dışarıda temiz hava almak ve etrafı seyretmek istiyorsanız ideal bir yer olacaktır.Ahşa..
Durupark 30 Ara2021 0 3048
Geçmişten bugüne kadar Ankara Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri, mahalle sakinlerine boş zaman aktiviteleri için aktif küçük / büyük parklar oluşturdu. Şehrin bir parçası olan bu parklar, eve yakın mesafede oyun oynama, egzersiz yapma ve yeşil alanın tadını çıkarma fırsatlarını sunuyor.  Dış mekan fit..
Durupark 11 Ara2020 0 2123
Açık havada (dış mekan) spor yapmanın, kapalı bir spor salonunda spor yapmaya göre daha iyi olmasının nedenlerini 10 maddede sizler için bir araya getirdik.1. Kan basıncını düşürür ve stresi azaltırAraştırmalar, dışarıda fiziksel aktivitenin bir kişinin kan basıncını ve kalp atış hızını düşürdüğünü ..
Durupark 11 Ara2020 0 7755
Kent Mobilyası Nedir?Kent mobilyaları; halka açık alanda kullanılan mobilya modelleridir. Bu mecrada yer alan parklar, meydanlar, kaldırımlar, otoparklar gibi halka açık yerlerde halkın kullandığı mobilya modelleridir. Örneğin bu banklar, otobüs durakları, sokak lambaları, çöp kutuları ve paneller k..
Durupark 06 Ara2020 1 4169
Yaşam alanınızı daha kolay ve konforlu hale getiren yapılar bulunur. Bu yapılar; gazebolar ve pergolalar olarak tanımlanabilir.Gazebo’nun Amacı Nedir?Gazebo, dış ortamlarda sıklıkla kullanılan çardak modelidir. Bu çardak modeli, herhangi bir zemin ve çatıya bağlı olmayan bir yapıdır. Özel yapı olara..
Durupark 02 Ara2020 0 1354
Çocuk Oyun Parkı İmalatı ve ÇeşitleriBelirli yaş grubuna özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Bu ürünler büyük özenle tasarlanmış olup, çocukların sağlığını etkileyecek tarzda ürünler kullanılmamıştır. Her renkte ve modelde olan bu ürün gruplarını firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Oyun parkı malz..
Durupark 30 Kas2020 0 1641
Ankara Oyun Parkı İmalatı FirmalarıDoğal alanlara farklı bir görsellik ekleyen oyun parkları, bir yerin bakımlı olmasını da sağlıyor. Ankara'da oyun parkı imalatı yapan firmalar genellikle İvedik OSB'de yer almakta olup Türkiye'de en tercih edilen firma Durupark öncü firmalar arasında üst sıralarda ..
Durupark 23 Kas2020 1 4801
Kamelya Modelleri En Uygun FiyatlaraKamelya dış mekanlarda boş zaman geçirmek, bazı hobileri yapmak, serinlemek ya da güneşlenmek için yapılan ahşap veya demir ürünler ile üretilen bir yapıdır. Kamelyalar basit yapıdadır fakat farklı amaçlar için kullanışlı ürünlerdir. Kameriye ya da çardak olarak t..
Durupark 23 Kas2020 0 1769
Ahşap Oyun Parkı ve YapımıÇocuklar hepimizin geleceğidir. Bu bakımdan onlar için aktivite seçerken onların hayal gücüne ve dünyasına hitap eden seçeneklerden yararlanmamız şarttır. Oyun oynadıkları oyuncakları, zevklerine göre olan kıyafetleri ve onlara mutluluk veren her şeyi özel ve itina ile seçm..
Durupark 22 Kas2020 0 1075
Ankara Ahşap Kamelya İmalatıAhşap ürünlere olan ilgi son yıllarda sağlıklı olması ve kişiye kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı artmıştır. Ahşap kamelyalar, çocuk oyun grupları ve daha birçok ürün ahşap malzemeden yapılarak daha modern, estetik olmasının yanı sıra sağlık vadetmektedir. Genel o..
Durupark 22 Kas2020 1 1681
Ankara İvedik Ahşap Piknik Masası İmalatıHer geçen gün artan inşaat çalışmaları yeni yeni binalarla şehirlerin dolduğunu daha da gözler önüne seriyor. Hemen hemen her yeri kaplayan beton binalar büyük şehirlerde yaşayan pek çok kişinin doğa ile buluşmasını ne yazık ki engelliyor. Hal böyle olunca ..
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)