MENU
Sepetiniz

Banklar

Ahşap Oturma Bankları

Web sitemizde banklar kategorisinde insanların dinlenmesi ve vakit geçirmesi için tasarlanan bank çeşitleri yer alır. Bu ürünler rahat kullanım sağlamaları sebebiyle özellikle dış mekanlar için tercih edilen ürünlerdir. İnsanların birlikte vakit geçirmesine imkan tanıyarak birden fazla kişi tarafından kullanılabilirler. Ayrıca iç mekanlarda da kullanıma uygun ürünlerdir. İç ve dış mekanlarınızın dizaynı için sade ve kaliteli banklara ihtiyaç duyuyorsanız bank modelleri arasından mekanınıza uygun olanı bulabilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Kullanışlı Bank Çeşitleri

Bank çeşitleri ahşaptan yapılmış olmaları sebebiyle uzun ömürlü ürünlerdir. Ayrıca hava şartlarından kolay zarar görmeden yıllarca kullanılabilirler. Kullanılmak istenilen alana kolayca kurularak istenilen zamanda başka yere taşınabilme ihtimalleri vardır. Ayrıca dış mekanın büyüklüğüne göre birden fazla kurularak daha çok insanın birlikte aktivite yapmasına imkan tanırlar. Örneğin siteniz için banka ihtiyaç duyuyorsanız masası ile takım halinde üretilen banklardan birisini sipariş edebilirsiniz. Böylelikle ailece veya komşularınızla bankta vakit geçirebilir hatta piknik yapabilirsiniz.

Mekanlara Renk Katan Ahşap Bank Modelleri

Kategoride bulunan bank çeşitleri sade veya renkli olarak tasarlanabilen ürünlerdir. Özellikle dikkat çekmesinin istendiği alanlarda renkli olanları tercih edilerek mekanlara renk katabilirler. Bankın tamamı ahşap dışında bir renkte olabileceği bank tahtaları sıra sıra renkli şekilde de yer alır. Mekanlarınız için sade ya da renkli banka ihtiyacınız varsa kategorimizden istediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz.

Kullanım Alanı Geniş Olan Bank Çeşitleri

Kaliteli malzemelerden üretilerek satışa sunulan bank çeşitleri geniş kullanım alanına sahiptir. Bu kullanım alanları arasında okul, park, bahçe, mesire yeri, kreş, cafe, villa bahçesi ve site gibi alanlar vardır. Aynı zamanda cafelerin iç mekanları içinde sıra dışılık kazanmak için kullanılabilir. Üstelik masasıyla takım alarak sipariş edilip kullanılabilir. Bu alanlar için bank kullanmak isterseniz kategorideki ürünleri inceleyerek yorum ya da iletişim formu doldurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Özellikle kreşler için çocuklara hitap edecek ürünlerden birini seçebilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 54 (2 Sayfa)