MENU
Sepetiniz

Banklar

Ahşap Oturma Bankları

Web sitemizde banklar kategorisinde insanların dinlenmesi ve vakit geçirmesi için tasarlanan bank çeşitleri yer alır. Bu ürünler rahat kullanım sağlamaları sebebiyle özellikle dış mekanlar için tercih edilen ürünlerdir. İnsanların birlikte vakit geçirmesine imkan tanıyarak birden fazla kişi tarafından kullanılabilirler. Ayrıca iç mekanlarda da kullanıma uygun ürünlerdir. İç ve dış mekanlarınızın dizaynı için sade ve kaliteli banklara ihtiyaç duyuyorsanız bank modelleri arasından mekanınıza uygun olanı bulabilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Kullanışlı Bank Çeşitleri

Bank çeşitleri ahşaptan yapılmış olmaları sebebiyle uzun ömürlü ürünlerdir. Ayrıca hava şartlarından kolay zarar görmeden yıllarca kullanılabilirler. Kullanılmak istenilen alana kolayca kurularak istenilen zamanda başka yere taşınabilme ihtimalleri vardır. Ayrıca dış mekanın büyüklüğüne göre birden fazla kurularak daha çok insanın birlikte aktivite yapmasına imkan tanırlar. Örneğin siteniz için banka ihtiyaç duyuyorsanız masası ile takım halinde üretilen banklardan birisini sipariş edebilirsiniz. Böylelikle ailece veya komşularınızla bankta vakit geçirebilir hatta piknik yapabilirsiniz.

Mekanlara Renk Katan Ahşap Bank Modelleri

Kategoride bulunan bank çeşitleri sade veya renkli olarak tasarlanabilen ürünlerdir. Özellikle dikkat çekmesinin istendiği alanlarda renkli olanları tercih edilerek mekanlara renk katabilirler. Bankın tamamı ahşap dışında bir renkte olabileceği bank tahtaları sıra sıra renkli şekilde de yer alır. Mekanlarınız için sade ya da renkli banka ihtiyacınız varsa kategorimizden istediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz.

Kullanım Alanı Geniş Olan Bank Çeşitleri

Kaliteli malzemelerden üretilerek satışa sunulan bank çeşitleri geniş kullanım alanına sahiptir. Bu kullanım alanları arasında okul, park, bahçe, mesire yeri, kreş, cafe, villa bahçesi ve site gibi alanlar vardır. Aynı zamanda cafelerin iç mekanları içinde sıra dışılık kazanmak için kullanılabilir. Üstelik masasıyla takım alarak sipariş edilip kullanılabilir. Bu alanlar için bank kullanmak isterseniz kategorideki ürünleri inceleyerek yorum ya da iletişim formu doldurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Özellikle kreşler için çocuklara hitap edecek ürünlerden birini seçebilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 54 (2 Sayfa)

Dış Mekan Oturma Bankları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bahçe, park mobilyalarımız sarı çam ağacı kullanılarak üretilmektedir.

Dış mekan ahşap mobilyaları için en büyük tehditlerden biri sudur. Su ahşaba girdiğinde, onu içten dışa çürütebilir. Su ayrıca soğuk havalarda ahşabın içinde donarak ahşabın genişlemesine ve bölünmesine neden olabilir. Sarı çam ağacındaki doğal yağlar ahşabın yüzeyine taşınarak elementlere karşı su geçirmez bir bariyer oluşturur. Su içeri giremediği için çatlamaz, çürümez, bu da onu mükemmel bir malzeme haline getirir.

Hayır. Sarı çam ağacı banklar için harika bir seçimdir. Sarı çam ağacı yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanabilir özelliklere sahiptir.

Standart ölçülerimizden biri ihtiyaçlarınıza uymuyorsa size özel üretim sunuyoruz. Bizi 0312 394 83 12 numaralı telefondan arayın veya özel bank yapımı ihtiyacınız için info@durupark.com.tr adresimize bir eposta gönderin.

Genelde üretimimiz sarı çam ağacından üretilmiş ahşap görünümlü banklardır. İstediğiniz renk örnekleri ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçin.

Bank talebiniz standart ölçü dışında ve size özel bir tasarıma sahipse teslimat süresi için üretim departmanımız ile iletişime geçip teslimat süresini öğrenmeniz gerekecektir.

Standart ölçü ve tasarıma sahip bank ihtiyaçlarınız çok kısa sürede üretimi yapılmaktadır. İstenilen bank adetini üretim departmanımıza ilettiğiniz takdirde size teslimat tarihini net olarak belirteceklerdir.

Sarı çam, herhangi bir doğal ahşap ürün arasında en uzun ömürlü olanlardan birine sahiptir. Sarı çam ağacı dış mekan mobilyaları söz konusu olduğunda mükemmel bir ağaçtır. Doğal olarak yüksek yağ içeriği, onu aşırı hava koşullarına karşı müthiş bir direnç sağlatır. 20 yıldan fazla ömre sahiptir. 

Sarı çam banklarını yıllık olarak doğal görünümü korumak amacıyla isteğe bağlı olarak bakım yapabilirsiniz. 

Evet. Ürünlerimiz uzun ömürlü olacak şekilde üretilmektedir ve garanti süresi 2 yıldır. 

Evet! Nakit ödeme dışında farklı ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur. Size uygun ödeme seçeneğimiz mutlaka var. Lütfen bizimle iletişime geçin.