MENU
Sepetiniz

Piknik Masası

Piknik Masası Modelleri

Gelen taleplere göre birçok farklı şeklide ve özellikte üretimi yapılmakta olan piknik masası tasarımları gittikçe artan şehir hayatında önemini günden güne arttırmaktadır. Piknik keyfini doyasıya yaşamak adına özenle tasarlanmış olan piknik masası tasarımları dış etkenlere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Piknik masaları, genellikle ekli sandalyeler veya banklarla donatılmıştır. Genellikle dört ila altı kişilik olurlar. Piknik masaları, ziyaretçilerin rahatça yemek yemesine olanak sağlamak için genellikle ortak alanlarda kurulur. Kamuya açık alanlarda (dış mekanlarda), hava koşullarına, yoğun kullanıma dayanıklılık için sarı çam ağacı malzemesinden yapılmaktadır.

Piknik masalarında özellikle kamusal alanlar (parklar) için estetik çok önemlidir. Size özel tasarımlarla piknik masası için mutlaka tasarım uzmanlarımızla irtibata geçin. Size ellerinden gelen desteği sunacaklardır.

Piknik masası ihtiyaçlarınıza tam zamanında ve en ekonomik çözümü sunan Durupark beklentilere uygun çalışmaları ile dikkatleri çekmeyi her zaman başarmıştır.

Piknik Masası Fiyatları

Üretimimiz özellikle yüksek kaliteli ve özellikle sarı çam ağacından üretilen sağlam piknik masaları, yüksek kaliteli malzeme seçimi ile karakterize edilir. Ve sizlere en uygun fiyat seçenekleriyle sunulur. Fiyat teklifi almaktan çekinmeyin. Teklif İsteyin!


Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)