MENU
Sepetiniz

Ahşap Oyun Elemanları

Ahşap Oyun Elemanları Hakkında

Durupark ürün kategorileri arasında ahşap oyun elemanlar kategorisi yer alır. Bu kategoride çocuk parkları ve oyun alanlarına kurulabilecek ürünler bulunur. Kolay kuruluma sahip olan bu ürünler parklara, okullara ve bahçe gibi alanlara kolay bir şekilde kurularak çocukların eğlenceli vakitler geçirmesi sağlanabilir. Ayrıca ürünler kaliteli malzemelerden yapıldığı için kısa süre içerisinde bozulma veya kırılma olayları yaşanmadan kullanılabilir. Sizlerde sitenizde veya okulunuzda çocukların eğlenceli zaman geçirmesini isterseniz ahşap oyun elemanlarından satın alabilirsiniz.

Çocukları Eğlendirecek Kaliteli Oyun Elemanları

Kategoride yer alan çocukları eğlendirecek oyun elemanları kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla profesyonel işçilikle üretilmiştir. Üretim malzemeleri kaliteli olduğu için elemanlarla oynayan çocukların sağlığına zararlı olmayan ürünlerdir. Çocukları eğlendirecek kaliteli oyun elemanları arasında zıpzıplar, tahterevalliler, dönenceler, salıncaklar, tırmanış ürünleri, ahşap evler, trambolinler, ahşap araba ve gemiler yer alır. Çocuklarınızın kaliteli ürünlerle yapılmış oyun elemanlarıyla eğlenmesini isterseniz Durupark’ın kategorisini inceleyerek iletişime geçebilirsiniz.

Küçük Yaş Gruplarına Özel Ahşap Elemanlar

Kategoride yer alan oyun elemanları küçük yaş grupları düşünülerek tasarlanan ürünlerdir. Bu nedenle salıncak gibi ürünlerde güvenlik önlemleri bulunur. Böylelikle aileler küçük yaşlardaki çocuklarını kolay bir şekilde oynatabilirler. Yaş grubu biraz daha büyük olan çocuklar tırmanış, tahterevalli ve diğer ürünleri kendileri kullanarak keyifli anlar yaşayabilirler. Küçük yaş grubu çocukların eğlenmesi için park alanı oluşturmayı düşünüyorsanız bu ürünleri inceleyerek planladığınız alana uygun ürünlerden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz renk ve özelliklere göre oyun elemanlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Ahşap Oyun Elemanlarının Fiyatları

Çocuklar için üretilen ahşap oyun elemanlarının fiyatları seçilen ürüne bağlıdır. Bu sebeple seçtiğiniz ürün için Ankara Yenimahalle’de üretim yapan firmamızı arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Böylelikle fiyatı bilerek ürün siparişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca alacağınız elemanlarını fazla olmasına bağlı olarak indirimli fiyatlarımızdan da yararlanabilirsiniz.


AE01 - İkili TahteveralliTahterevalli hemen hemen her oyun alanının temel unsurudur. Anında tanınan, şaşırtıcı derecede basit ve herkes tarafından sevilen tahterevalli oyun alanı ekipmanı çeşitli ve ilgi çekicidir, çocukların dikkatini çeker ve oyun için harika bir yol sağlar...
AE05 - Zıp ZıpÇocukların oyun alanı eğlencesi ve fiziksel gelişimi için zıp zıplar mükemmeldir. Çocukların yukarı aşağı zıplarken havada uçma hissini deneyimlemelerine olanak tanıyan son derece duyarlı oyun elemanlarıdır...
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)