MENU
Sepetiniz

Bisiklet Durağı

Bisiklet Durağı (Parkı)

İnsanların bisiklet kullanımı hızla artarken kullanılan bisikletler için park yeri bulma ihtiyacı da ortaya çıkar. Durupark bisiklet durağı üretimleri sayesinde bisikletler için park alanı oluşturmak isteyenler pek çok mekanda kullanabilecekleri ürünlere sahip olabilirler. Bisikletlerin park ihtiyaçları için hazırlanan kategori farklı özelliklerde ve farklı sayılarda bisikletlerin park edebilecekleri durak elemanlarına sahiptir. Eğer yaşadığınız yerde bisiklet kullanımı fazlaysa bisikletlerin park edilmesi için bisiklet duraklarını inceleyerek uygun olanını sipariş edebilirsiniz.

Bisikletlerin Düzenli Park Edilmesini Sağlayan Ürünler

Bisiklet durakları bisikletlerin park veya bina önlerinde dağınık bir şekilde bulunması ve bu sebeple oluşan görüntü kirliliğini ortadan kaldırır. Kategoride bulunan duraklar 6-8 veya daha fazla bisikletin park edilmesine uygun olduğu için çok sayıda bisiklet sıralı halde durakta durabilir. Düzenli görünüm yanı sıra bu duraklarda bisikletler güvenle yeniden kullanılmayı bekleyebilir.

Bisiklet Duraklarında Geniş Renk Seçenekleri

Durupark bisiklet parkları geniş renk seçeneklerine sahiptir. Bu sayede mekana uygun olacak renklerde tercih edilebilir. Mavi, sarı, yeşil, mor, kırmızı ve gri en fazla tercih edilen renklerdir. İsteğe bağlı olarak değişik renklerde üretimde yapılabilir. Park, site veya bahçelerinizde rengarenk bisiklet durağınız olmasını isterseniz Durupark’ın ilgili kategorisini inceleyerek durağınızın siparişini verebilirsiniz.

Hava Koşullarına Dayanıklı Bisiklet Durakları

Durupark bisiklet durakları kaliteli malzemeler yardımıyla üretilmiştir. Bu nedenle hava şartlarına dayanıklıdır. Genellikle dış mekanlarda kullanıldıkları için kategorideki ürünlerin renkleri yağışlara bağlı olarak açılma veya küf yapma gibi sorunlar yaşatmaz. Kurulduğu alanda uzun süre aynı kalite ve özellikte kullanılmaya devam eder.

Bisiklet durakları kaliteli olmalarının yanı sıra kullanımı ve kurulumu kolay olan ürünlerdir. Durağın üretiminden sonra kullanılmak istenilen alana montajı yapılarak bisikletlerin park etmeye başlaması sağlanabilir. Ayrıca gerektiğinde kurulduğu alandan sökülerek başka bir alana taşınabilir. Bisikletlerin güvenle park edilmesini istiyorsanız bu ürünlerden alabilirsiniz. Ayrıca sitelerinizde veya binalarınızda bulunan kapalı park alanlarında da bu duraklardan yararlanabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)