MENU
Sepetiniz

Gazebo

Gazebo nedir?

Bir çatıya ve bir zemine sahip bağımsız bir dış mekan yapısıdır.  Yuvarlak yapıya sahiptirler. Genellikle sekizgen (8 sütunlu) olsa da yuvarlak ya da kare seçenekler de görülebilir. Müstakil bir çatısı, zemini ve korkuluğu bulunmaktadır. Gazeboların kullanımı parklarda ve bahçelerde oldukça popülerdir.

İhtiyaca Uygun Gazebo Tasarımı

Daha çok park ve bahçe gibi alanlarda karşımıza çıkan gazebolar müstakil bir çatı, zemin ve korkuluktan meydana gelmektedir. Genellikle sekizgen olarak tasarlanmakta olan gazebo başarılı bir planlama sonucu ortaya çıkartılmaktadır.

Çok amaçlı bir kullanıma sahip olan gazebolar sağlam materyaller ile birlikte üretilmekte ve bu nedenle dış mekanlarda büyük bir konfor sunmaktadır. Birçok farklı renk ve boyutta tasarımı mümkün olan gazebolar daha şık ve estetik mekanlara sahip olabilmek için de ideal çözüm sunmaktadır.

AG16 - Dikdörtgen Metal 4mx3m Dikdörtgen Gazebo..
AG18 - Beyaz Kare Metal 2.5mx2.5m Gazebo..
Gösterilen: 1 ile 26 arası, toplam: 26 (1 Sayfa)

Gazebo Hakkında Sık Sorulan Sorular

Gazebo çardakları sarı çamdan üretilmektedir. Olağanüstü kalite, dayanıklılığa sahip bir ağaç olan sadece 1. sınıf basınçlı sarı çam kullanılarak üretilmektedir. Sarı cam ağacı böcek saldırısına ve ahşap çürümesine direnmesine yardımcı olmak için koruyucu görevi gören doğal yağlar içerir. Aynı zamanda düz duran, zarif bir şekilde yaşlanan ve son derece dayanıklı olan bir ağaçtır.

Gazeboları stoklamıyoruz. Her biri müşterilerimiz için özel olarak üretilmektedir. Gazebonun boyutuna bağlı olarak ortalama 7-10 gün aralıında teslimatlar yapılmaktadır. Gazebonun büyüklüğüne bağlı olarak 1-3 gün aralağında da montajı yapılmaktadır. Montaj ve kurulum sırasında aklınıza takılan her türlü sorunuz için bir tasarım danışmanlarımızla iletişime geçmekten çekinmeyin. 

Bu cevap gazebonun yapılacağı yere göre değişir. Bahçeniz için yapı ruhsatına gerek bulunmamaktadır. Gazebo montajı için şartnameler gerekliyse bunları sizin adınıza çözmek için memnuniyet duyarız. 

Özel siparişleriniz söz konusu olduğunda Durupark’a güvenebilirsiniz. Konut siteleri ve ticari müşterilerimiz (belediye vs) için birçok benzersiz özel sipariş gazebo imalatı yaptık. Üretici olarak web sitemizde sunduğumuz her gazebo modelimizi özelleştirme potansiyeline sahibiz. 

En yüksek standartlarda üretilen bahçe ürünleri yelpazelerimiz, uzun yıllar dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Basınç uygulanmış çam ahşaptan üretilen gazebolarımız, bakım gerektirmeden yıllarca korumanın verdiği iç huzuru yaşayabilirsiniz. Görünümünü korumak için 3-4 yılda bir kez vernik ile boyayabilirsiniz veya firmamızdan bakım için talepte bulunabilirsiniz.

Evet. Türkiye’nin neresinde olursanız olun teslimatımız ve montaj hizmetimiz bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz bahçenin boyutuna ve elde etmek istediğiniz gazebonun tasarımına bağlıdır. Bunun için tasarım danışmanlarımızdan bilgi almaktan çekinmeyin. 

Geniş ödeme yöntemlerine sahibiz. Kredi kartı, nakit veya çek bunlardan bazı ödeme yöntemlerimizdir. Daha fazla bilgi için muhasebe departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Uygun fiyatlarda üstün kaliteli ürünlerimiz ile teslimat sonrası teknik servis hizmetlerimiz ve müşteri hizmetlerimiz ile gurur duyuyoruz. Durupark farkını görmek ve deneyimlemek için mutlaka bize ulaşın.

Gazebolarınız için sizlere 2 yıl garanti sunuyoruz.

Hayır, kurulum ve montaj için tüm malzemeler firmamız tarafından tedarik edilmektedir ve gazebo fiyatına dahildir.