MENU
Sepetiniz

Ahşap Oyun Grupları

Ahşap Oyun Parkı Hakkında

Çevremizi güzel gösteren en özel yapılar hiç şüphesiz parklardır. Yalnızca çocuklar için değil yetişkinlerin de dünyasında parkların yeri özeldir. Parkları ve bahçeleri de özel hale getiren yapıları ise ahşap oyun grupları oluşturuyor. Platformumuzda en güzel ahşap oyuncakları ve oyun elemanlarını sizlere sunmaktayız. Tren şeklinde tasarlanmış, ev şeklinde tasarlanmış, kaydırak ve salıncakların birbirleriyle bağlantılı olarak tasarlandığı birbirinden güzel ahşap park oyuncakları grupları kalite ve tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Çocukların emniyetlerini en üst seviyede sağlayan ekipmanlarımız, sağlıklı oluşlarıyla da tercih sebebi oluyor.

Kaydıraklar

Çocukların parklarda neşe içinde oyun oynamaları herkese eğlence ve enerji verir. Özellikle kaydıraklar tek başlarına oynamalarının keyif verdiği oyun seçeneklerini oluşturuyor. Ahşaptan tasarlanmış olan rengarenk kaydıraklar, farklı boyutlu olduğu için de her yaş grubundan çocuğa hitap ediyor. Platformumuzda en gösterişli ve eğlenceli görsel taşıyan kaydırak modellerini diğer oyuncaklarla bağlantılı olarak sunmaktayız. Birbiriyle bağlantılı olan kaydıraklardan, merdivenden çıkılıp kayılıyor ve ardından salıncağa geçilebiliyor. Yere basmadan birbirine geçilen oyuncak modelleri platformumuzda sergileniyor.

Salıncaklar

Salıncakta sallanmak çocuklara bebeklik döneminde aşılanıyor. Bebekler beşiklerinde sallanarak uyudukları için salıncağı da sonrasında çok seviyor. Zincirli salıncaklarda zincirinden tutarak sallanmak çocukların neşeli kahkahalar atmasını sağlıyor. Platformumuzda borulu tünel ve kaydıraklarla bağlantılı salıncaklar sunuluyor. Özel görselleri ve emniyetli yapılarıyla özel bir görsele etmen olan salıncaklar, ahşap oyun grupları arasında yer alıyor. En güzel oyun elamanlarından olan salıncak modellerimiz ahşap oyun gruplarına çok yakışıyor.

Borulu Tüneller

Çocuklar çocuk parklarında borulu tünelde oynamayı çok seviyor. Bu nedenle oyun gruplarımız içine borulu tünel modellerini de ekledik. Platformumuzda birbirinden gösterişli borulu tünel modelleri ahşap oyun gruplarımız arasında sunuluyor. Rengarenk oyuncaklarımız park ve bahçelere çok yakışıyor.

1 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak1 Ad Ahşap Çatı2 Ad Ahşap Korkuluk1 Ad Ahşap Platform..
2 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad Kaya Tırmanma1 Ad İkili Salıncak1 Ad Ahşap Çatı1 Ad Ahşap Korkuluk1 Ad Ahşap Platform..
1 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak1 Ad Ahşap Oyun Evi2 Ad Ahşap Korkuluk1 Ad Ahşap Platform..
2 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad Kaya Tırmanma1 Ad İkili Salıncak1 Ad Komando Tırmanma2 Ad Halat Tırmanma2 Ad Ahşap Çatı3 Ad Ahşap Korkuluk2 Ad Ahşap Platform..
1 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Uzun Düz Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak2 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak2 Ad Ahşap Çatı2 Ad Ahşap Korkuluk2 Ad Ahşap Platform..
2 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Tüp Kaydırak1 Ad Tüp Geçit1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak2 Ad Ahşap Çatı2 Ad Ahşap Korkuluk2 Ad Ahşap Platform..
2 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Tüp Kaydırak1 Ad Kaya Tırmanma1 Ad Ahşap Köprü1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak5 Ad Ahşap Korkuluk2 Ad Kemer Çatı2 Ad Ahşap Platform..
1 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Uzun Düz Kaydırak1 Ad Tüp Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak1 Ad Kaya Tırmanma2 Ad Ahşap Merdiven1 Ad Mantar Yürüme1 Ad İkili Salıncak2 Ad Ahşap Korkuluk3 Ad Ahşap Çatı3 Ad Ahşap Platform..
1 Ad İkili Kısa Düz Kaydırak1 Ad Uzun Düz Kaydırak1 Ad Kısa Tüp Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak2 Ad Ahşap Merdiven1 Ad Altıgen Ahşap Platform2 Ad Ahşap Platform1 Ad Altıgen Ahşap Çatı1 Ad Ahşap Çatı5 Ad Ahşap Korkuluk..
1 Ad Uzun Düz Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak1 Ad Tüp Kaydırak2 Ad Halat Tırmanma1 Ad Komando Tırmanma3 Ad Ahşap Merdiven3 Ad Kule Ahşap Çatı3 Ad Platform1 Ad Korkuluk2 Ad Ahşap Platform..
2 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Tüp Geçit1 Ad Kaya Tırmanma1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak2 Ad Ahşap Korkuluk2 Ad Ahşap Çatı2 Ad Ahşap Platform..
1 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak2 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak3 Ad Ahşap Korkuluk2 Ad Ahşap Çatı2 Ad Ahşap Platform..
2 Ad Uzun Düz Kaydırak1 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Tüp Kaydırak2 Ad Helezon Kaydırak1 Ad Kaya Tırmanma2 Ad Ahşap Köprü3 Ad Ahşap Merdiven4 Ad Ahşap Platform4 Ad Ahşap Çatı6 Ad Korkuluk..
1 Ad Kısa Tüp Kaydırak2 Ad Uzun Düz Kaydırak2 Ad Helezon Kaydırak3 Ad Köprü1 Ad Kaya Tırmanma2 Ad Halat Tırmanma1 Ad Komando Tırmanma4 Ad Ahşap Kale Çatı7 Ad Ahşap Merdiven6 Ad Ahşap Korkuluk8 Ad Ahşap Platform..
1 Ad Uzun Düz Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak1 Ad Tüp Kaydırak1 Ad Ahşap Gemi Formlu Gövde1 Ad Ahşap Merdiven1 Ad Ahşap Tırmanma1 Ad Ahşap Platform15 Ad Ahşap Korkuluk1 Ad Ahşap Çatı..
2 Ad Kısa Düz Kaydırak1 Ad Kısa Tüp Kaydırak1 Ad Helezon Kaydırak1 Ad Kaya Tırmanma2 Ad Ahşap Merdiven1 Ad İkili Salıncak1 Ad Köprü1 Ad Tüp Geçit4 Ad Ahşap Çatı4 Ad Ahşap Platform7 Ad Ahşap Korkuluk..
1 Kısa Düz Kaydırak, Kullanıcı Kapasitesi : 5-25 KişiYaş Grubu : 3-14 yaşGüvenlik Alanı : 11x5,5mOturum Alanı .: 9x3,5m..
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)