MENU
Sepetiniz

Dış Mekan Fitnes Aletleri

Dış Mekan Fitness Aletleri İmalatı

23 yıllık tecrübesi ile kent mobilyaları ve çocuk oyun parkları üreten Durupark şık ve kaliteli ürünleriyle modern şehirciliğe katkı sunuyor. Firmanın geniş ve kaliteli ürün yelpazesi içinde dış mekan fitness aletleri de bulunuyor. Ankara İvedik'te bulunan fabrikamızda dış mekan fitness aletleri uygun fiyatlarıyla da tercih sebebi olmakta ve üretimlerimiz Avrupa standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Fitness Aletlerinin Özellikleri

Dış mekan fitness aletleri tekli ya da set olarak satılabiliyor. Fitness çalışmasıyla vücudun tüm kas gruplarını çalıştıracak aletler bir arada set olarak satışa sunulabiliyor. Geniş çeşitlilik içinde farklı ürünler satın alınarak kombinler de yapılabilir. Bahçe, park, mahalle arsındaki boş alanlar bu aletlerin kurulumunun yapılması için uygun yerlerdir. Kullanılan alanın genişliğine göre fitness aletlerinin sayısı ve çeşitliliği çoğaltılabilir.

Spor aletlerinin tamamında spor sırasında oluşabilecek kazalara karşı güvenlik önlemleri alınır. Ergonomik tasarımlar kullanıcıların sağlıklı spor yapmasına elverişli özelliktedir. Spor aletleri renk ve model olarak göz dolduran, keyif veren özelliktedir. Zaman geçtikçe değişebilen toplumsal anlayış ve zevklere göre ürünlerin tasarımları gelişip değişir. Spor aletlerinin fonksiyonları ve görünümleri yenilikçi tasarımlarla sürekli ileriye taşınır.

Dış Mekan Fitness Aletlerinin Fiyat, Satış ve Kurulum Koşulları

Birçok şehrin halka açık alanlarında ve kurumsal tesislerde kullanıma sunulan Durupark spor aletleri piyasaya göre uygun fiyatlarla satışa sunulur. Satın alınacak ürünlerin tipi, sayısı, kurulacak alan gibi kriterler fiyatları etkileyebilir. Firmanın web sitesinden fiyat alma imkanı vardır. Firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem ve sürümden kazanma stratejisi nedeniyle her durumda en uygun koşullarda alışverişler yapılacaktır.

Ürünlerin kurulumu Durupark firmasının çalışanları tarafından yapılır. Uzak şehirlerdeki müşterilerin kurulumu kendilerinin yapmayı istemesi halinde de uzaktan destek verilir. Kargo ile gönderim halinde özenle ve profesyonelce paketlenmiş ürünler en hızlı şekilde kargoya verilir. Satış sonrası hizmetlerde de müşteri memnuniyetine verilen önem gösterilir. İade ve değişim gibi talepler yasal düzenlemelere uygun şekilde yerine getirilir.

Açık Alan (Dış Mekan) Spor Aletleri Üretimi

Açık hava parkları ve oyun alanları için dayanıklı bir şekilde inşa edilmiş ve tasarlanmış açık hava sporları ve fitness oyun alanı ekipmanlarını en iyi fiyatlara üretiyoruz. Fitness ekipmanlarımız, yıllarca tekrarlanan kullanıma ve her türlü iklim şartlarına maruz kalmaya dayanacak şekilde üretilmektedir.

Dış Mekan Fitness Aletleri 10’lu Set..
Dış Mekan Fitness Aletleri 5’li Set..
FA03 - İkili Havada Yürüyüş Aleti..
FA04 - İkili Maraton Yürüme Aleti..
FA07 - Kol ve Bacak Kaslarını Güçlendirme Aleti..
FA08 - Kalça ve Bel Çalıştırma Aleti..
FA16-Engelli Bacak Çalıştırma Aleti..
FA9 - Bel ve Göğüs Kası Çalıştırma Aleti..
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)

Fitness Spor Aletleri Hakkında Sık Sorulan Sorular

Satış ekibimiz, açık hava spor aletleri ekipmanlarını kullanan kişilerin ihtiyaçlarını hangi ürünlerin karşılayacağını belirlemek için son derece uzmandır. Daha fazla bilgi için seçenekler üzerinden konuşmak için satış ekibimizi (0312 394 83 12 ) arayın.

5-11 yaş arası çocuklar için uygun özel bir dış mekan spor ekipmanları yelpazemiz mevcuttur.

Evet, her yaşa ve beceriye uygun geniş bir ekipman yelpazesine sahibiz. Ekipmanımız, eklem ve hareketlilik sorunları olan kullanıcılar için mükemmeldir. Açık hava spor ekipmanlarını birçok bakım / huzurevine kurduk.

Evet. 11-18 yaş arası çocukların kullanımına uygun spor aletleri yelpazesine sahibiz.

Evet, DURUPARK fitness dış mekan spor salonu ekipmanları üzerindeki etiketler net, anlaşılması kolaydır ve farklı yaştaki seviyeler için rehberlik sağlar.  

Evet, tüm açık hava spor salonu ekipmanlarımız en son güvenlik standartlarına uygundur.

Evet, bir bakım hizmeti anlaşması sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen SSH ekibimizle görüşün.

Ekipmanımız çimento, asfalt ve düz çim alanlara monte edilebilir.

Dış mekan spor ekipmanlarının etrafındaki alan, çimlere monte edildiğinde çim aşınma paspasları ile tamamlanabilir. Kullanılan diğer yüzey kaplama çözümleri arasında kauçuk kırıntı, parçalanmış kauçuk, beton veya asfalt bulunur.

Sipariş işleminizden sonra spor alanının büyüklüğüne ve istenen spor ekipmanlarının özelliklerine göre ortalama 2-4 hafta içerisinde teslimat ve kurulum işlemi yapılmaktadır. Ekibimiz size uygun bir zaman belirlemek için sizinle iletişime geçecektir.

Her bir dış mekan fitness ekipmanı için minimum boşluk alanının en az 900 mm (36 inç) genişliğinde olmasını öneririz.

Her DURUPARK fitness spor aletleri ürünü, kurulumdan itibaren 2 tam yıl boyunca malzeme ve işçilik kusurlarına karşı garantilidir.

DURUPARK fitness spor aletleri ekipmanları minimum bakım için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, çoğu ekipman denetimsiz açık alanlara kurulduğundan, tüm ekipmanların rutin olarak arıza ve yanlış kullanım açısından kontrol edilmesini öneririz.

Nakit ödeme dışında farklı ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur. Size uygun ödeme seçeneğimiz mutlaka var. Lütfen bizimle iletişime geçin.