MENU
Sepetiniz

Dış Mekan Fitnes Aletleri

Dış Mekan Fitness Aletleri İmalatı

23 yıllık tecrübesi ile kent mobilyaları ve çocuk oyun parkları üreten Durupark şık ve kaliteli ürünleriyle modern şehirciliğe katkı sunuyor. Firmanın geniş ve kaliteli ürün yelpazesi içinde dış mekan fitness aletleri de bulunuyor. Ankara İvedik'te bulunan fabrikamızda dış mekan fitness aletleri uygun fiyatlarıyla da tercih sebebi olmakta ve üretimlerimiz Avrupa standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Fitness Aletlerinin Özellikleri

Dış mekan fitness aletleri tekli ya da set olarak satılabiliyor. Fitness çalışmasıyla vücudun tüm kas gruplarını çalıştıracak aletler bir arada set olarak satışa sunulabiliyor. Geniş çeşitlilik içinde farklı ürünler satın alınarak kombinler de yapılabilir. Bahçe, park, mahalle arsındaki boş alanlar bu aletlerin kurulumunun yapılması için uygun yerlerdir. Kullanılan alanın genişliğine göre fitness aletlerinin sayısı ve çeşitliliği çoğaltılabilir.

Spor aletlerinin tamamında spor sırasında oluşabilecek kazalara karşı güvenlik önlemleri alınır. Ergonomik tasarımlar kullanıcıların sağlıklı spor yapmasına elverişli özelliktedir. Spor aletleri renk ve model olarak göz dolduran, keyif veren özelliktedir. Zaman geçtikçe değişebilen toplumsal anlayış ve zevklere göre ürünlerin tasarımları gelişip değişir. Spor aletlerinin fonksiyonları ve görünümleri yenilikçi tasarımlarla sürekli ileriye taşınır.

Dış Mekan Fitness Aletlerinin Fiyat, Satış ve Kurulum Koşulları

Birçok şehrin halka açık alanlarında ve kurumsal tesislerde kullanıma sunulan Durupark spor aletleri piyasaya göre uygun fiyatlarla satışa sunulur. Satın alınacak ürünlerin tipi, sayısı, kurulacak alan gibi kriterler fiyatları etkileyebilir. Firmanın web sitesinden fiyat alma imkanı vardır. Firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem ve sürümden kazanma stratejisi nedeniyle her durumda en uygun koşullarda alışverişler yapılacaktır.

Ürünlerin kurulumu Durupark firmasının çalışanları tarafından yapılır. Uzak şehirlerdeki müşterilerin kurulumu kendilerinin yapmayı istemesi halinde de uzaktan destek verilir. Kargo ile gönderim halinde özenle ve profesyonelce paketlenmiş ürünler en hızlı şekilde kargoya verilir. Satış sonrası hizmetlerde de müşteri memnuniyetine verilen önem gösterilir. İade ve değişim gibi talepler yasal düzenlemelere uygun şekilde yerine getirilir.

Dış Mekan Fitness Aletleri 10’lu Set..
Dış Mekan Fitness Aletleri 5’li Set..
FA03 - İkili Havada Yürüyüş Aleti..
FA04 - İkili Maraton Yürüme Aleti..
FA07 - Kol ve Bacak Kaslarını Güçlendirme Aleti..
FA08 - Kalça ve Bel Çalıştırma Aleti..
FA16-Engelli Bacak Çalıştırma Aleti..
FA9 - Bel ve Göğüs Kası Çalıştırma Aleti..
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)