MENU
Sepetiniz

Saksı & Çit & Köprü & Tabela

Saksı, Çit, Köprü ve Tabela İmalatı

Durupark kent mobilyaları satış sitemizde saksı & çit & köprü & tabela kategorisi yer alır. Bu kategoride dış mekanların çevre düzenlemesi için ihtiyaç duyulan ürünler yer alır. Bu ürünler sayesinde mekanın belirli bölümleri birbirinden ayrılırken bazı ürünler sayesinde de mekana süsleme yapılabilir. Bahçe, balkon park ve cafe gibi alanlarınızda kullanabileceğiniz çit, tabela veya saksı gibi ürünleri ihtiyacınız varsa ürünlerimizi inceleyerek beğendiğinizi alabilirsiniz.

Rengarenk Çiçek Yetiştirilebilecek Saksılar

Ürünlerimiz arasında rengarenk çiçek yetiştirilebilecek saksılar vardır. Ahşap olan bu saksılar çiçeklerle buluştuğunda kullanıldığı mekana zariflik kazandırabilen ürünlerdir. Kategoride yer alan saksılar arasında kare, dikdörtgen, altıgen, yamuk gibi geometrik şekilleri andıran görüntülere sahip saksılar vardır. Bu saksılar farklı boyutlara sahip oldukları için mekana göre tercih edilerek birden fazla çiçeğin yetiştirilmesini ve kış bahçesi, balkon ya da park gibi alanların çiçeklendirilmesini sağlayabilirler. Mekanlarınız için dekoratif saksılara ihtiyaç duyuyorsanız kategoriden aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

Kreş Ve Çocuk Yuvalarının Vazgeçilmezi Çitler

Saksılar dışında kategoride çit çeşitlerini de bulabilirsiniz. Bu çitler özellikle kreş ve çocuk yuvası gibi mekanların bahçeleri için uygun olan ürünlerdir. Böylelikle oyun alanını ayrılması ve çocukların bu alan dışına çıkmaması sağlanabilir. Ayrıca alışveriş merkezi veya ev bahçesi gibi alanlarda oyun alanlarının belirlenmesi için kullanılabilir. Kreş işletiyor ya da bahçeli bir evde oturuyorsanız çocuğunuz için oyun alanını çitler sayesinde yapabilirsiniz. Ayrıca siteler için bu çitlerden yararlanarak etkinlik alanları oluşturabilirsiniz. Kreşler ve okullar için rengarenk boyanmış çit çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Park Ve Bahçelerin Düzenlemesinde Kullanılan Köprüler

Ahşap malzemeler kullanılarak yapılan köprülere park ve bahçe gibi alanlarda sıkça rastlanır. Özellikle dere veya havuza sahip olanlarla karşıya geçmek amacıyla bu köprülerden yararlanılabilir. Açık alanda işletme açanlar veya site içerisinde su bulunan kişiler ahşap köprüleri yaptırarak insanların karşıya geçişlerini sağlayabilirler. Çeşitli özelliklere sahip köprülerde Durupark kategorisinde yer alır. Kullanım mekanına göre boyutlandırılabilen bu köprüleri mekanınızda görmek isterseniz firmamızla iletişime geçerek görüşebilirsiniz.

Yönlendirme İçin Kullanılan Ahşap Tabelalar

Durupark kaliteli ürünlerine sahip olmak isteyenler için hazırladığımız kategoride saksı, çit ve köprü dışında yönlendirme için kullanılabilecek tabelalarda yer alır. Büyük bir parkta veya işletmede insanların gidebilecekleri yerler için yönlendirme yapmak isterseniz bu tabelalardan yaptırabilirsiniz. Böylelikle çocukların veya diğer bireylerin kaybolmasının veya gitmeleri gereken yeri aramalarının önüne geçebilirsiniz. Park veya eğlence merkezi gibi birden çok aktivite ya da bölüm olan yerlerde birden fazla tabela kullanarak karışıklıkların çıkmasını da önleyebilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 33 arası, toplam: 33 (1 Sayfa)