MENU
Sepetiniz

Uygulamalarımız

Durupark yılların verdiği tecrübe ile ve müşterilerin talepleri doğrultusunda birçok proje üretmiş ve uygulamaya koymuştur. Uygulamalarımız bölümünde bazı uygulamaların resimleri örnek olarak verilmiştir.

Park ve bahçelerde gerçekleştirilen bütün çalışmalarda insanların ve özellikle de çocukların güvenliği ön planda tutulmuştur. Oyuncakların her birinde gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır. Rengarenk oyun parkları çocukların eğlenmesini, eğlenirken öğrenmesini ve gelişmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Oyun parklarının ve diğer kentsel donatıların hacmi ve çeşitliliği öncelikle uygulanacak alanın genişliğine göre ayarlanır. Müşterilerin ihtiyaçları ve talepleri de bu konuda etkili olur.

Kullanılan parçaların her biri insan sağlığına zarar vermeyen doğal maddelerden üretilmiştir. En çok ahşap, metal, kauçuk gibi materyaller tercih edilmiştir. Plastik kullanılması gereken yerlerde plastikler kauçukla kaplanmıştır.

Çocuk Oyun Parkları & Kent Mobilyaları Üretimi

23+ yıldan beri yüksek kaliteli çocuk oyun parkları ve kent mobilyaları ürünlerini üretiyor, en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Müşterilerimiz çocuklar için güvenli oyun alanları ve açık hava sporları için zindeliği teşvik etmek istiyor. Bu nedenle, müşterilerimizle birlikte çalışarak çocuklar için oyun alanları, gençler için spor sahaları, yetişkinler için etkili dış mekan fitness ekipmanları ve aktif yaşlılar için formda kalma çözümleri tasarlamaya ve inşa etmeye yardımcı oluyoruz.

Oyun alanlarında oynamak çocuğunuzun fiziksel, sosyal ve düşünme gelişimi için harikadır. Oyun parkları setlerimizi çocuğunuzun hayal gücünü, keyfini ve güvenliğini düşünerek tasarlıyoruz. İhtiyacınız olan size özel oyun parkı setinizi oluşturmak için bizimle irtibata geçin.

Çocuk oyun parkları veya spor alanları çok fazla yıpranır. Bu nedenle, ömür boyu kullanımlarını sağlamak için en kaliteli oyun alanı malzemelerini ve gelişmiş mühendislik sistemlerini kullanıyoruz.

 Her Uygulamada Daha İleri Gitme Çabası

Uygulamaların her biri için gelen olumlu geri bildirimler Durupark için gurur kaynağıdır. Her geçen gün kendini yenileyen, teknolojik gelişmeleri takip eden ve uygulayan firmanın her uygulaması öncekilerden daha farklıdır. Her çalışmada daha ileriye gitmek, kendi çalışmalarını bile aşmak firmanın düsturudur.

Fiyat ve Kalite Performansı

Durupark, üretmiş olduğu oyun parkı ve diğer kentsel donatı elemanlarını en uygun fiyatlarla müşterilerine sunar. Uygun fiyatlar ürünlerin kendi tesislerinde üretilmiş olmasından kaynaklanıyor olsa da asıl sebep müşteri memnuniyetine verilen önemdir. Yapılan her uygulamanın konforu ve şıklığı için memnuniyet bildiren müşterilerin en uygun fiyatlarla ulaşım sağlamaktan ayrıca mutlu olmaları hedeflenir.

Durupark tarafından üretilen malzemelerin kurulumu da firma tarafından gerçekleştirilir. Uygulamanın tam bir güvenlik içinde tamamlanması için bütün işlemler firma çalışanlarının emeğiyle tamamlanır.

Uygulamalar tamamlandıktan sonra da ortaya çıkabilecek problemler için ya da merak edilen sorular için her zaman firma yetkililerine ulaşılabilir. Durupark satış sonrası hizmetleri de tam bir sorumluluk duygusuyla yerine getirir.