Çocuk Oyun Parkı İmalatı ve Çeşitleri

Belirli yaş grubuna özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Bu ürünler büyük özenle tasarlanmış olup, çocukların sağlığını etkileyecek tarzda ürünler kullanılmamıştır. Her renkte ve modelde olan bu ürün gruplarını firmamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Oyun parkı malzemeleri imalatı yapan fabrikamız Ankara İvedik’te yer almaktadır.

Ahşap Oyun Parkları

Oyun parkları değişik çeşit ve modellerde olabilir. Bu modellerden birisi de ahşap oyun parklarıdır. Oyun parkları her kitleye hitap eden bir özelliğe sahiptir. Çevreyi daha güzel ve farklı gösteren bir büyüsü vardır. Parkların çok fonksiyonel olması çocukların ilgi odağı olmayı başarır düzeydedir. Parkların farklı tasarımları ve renkleri ile daha dikkat çekici yapılara sahiptir. Parkta bulunan malzemeler şunlardır:

Kaydırak, Salıncak ve tüneller (özellikle boru şeklinde tüneller olması daha fazla sevilen ürünlerdir)

Bilindiği üzere kaydırak ve salıncak bir parkın olmazsa olmazıdır. Ancak bu ürünlerin kaliteli olması da bir o kadar da önemlidir.

Ahşap oyun parklarımıza ilişkin tasarımlarımızı incelemek için Hemen https://www.durupark.com.tr/ahsap-oyun-gruplari bağlantısına tıklayın.

Metal Oyun Parkları

Oyun parkları çocukların en sevdiği ve vazgeçemediği oyun alanlarından birisidir. Metal oyun parkları, daha geniş kapsamlı parklardır. Buna bağlı olarak parka daha fazla kişiyi alabilir. Buna bağlı olarak kişilerin, müşterilerin seçimlerine bağlı olarak en az 5 en fazla 55 kişiye kadar kapasiteli gruplar mevcuttur. Daha ufak tarzda boyutlar için en az 5 en fazla 15 kişilik sistemler tercih edilebilir. Bunların dışında daha büyük park istiyorsanız en az 22 en fazla 55 kişilik olmak üzere metal oyun parkı tercihi yapabilirsiniz.

 Bu durum parkın kurulacağı alana göre farklılık gösterir. Elbette alana gelecek kişi sayısı bilinmez. Ama çevresine bakılarak bir analiz çıkartılabilir. Bu süreçte parkın kurulacak alana uyum sağlaması gerekir.  Alanın, çocuklar için geniş yapıda olması oldukça avantajlı bir durum olacaktır. Metal oyun parkları kurulacak alanları için firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Metal oyun parkları tasarımlarımıza ilişkin modellerimizi incelemek için Hemen https://www.durupark.com.tr/metal-oyun-gruplari bağlantısına tıklayın.

Ahşap oyun parkı mı, metal oyun parkı mı? Hangisi daha iyi?

Oyun parkı alanı tercihi yaparken metal veya ahşap olması önemlidir. 

Ahşap oyun parkları yaş bakımından küçük  olan çocuklar için daha uygundur

Metal oyun parkları geniş kapsamlı alanlar için uygundur. En fazla 55 kişiye kadar çocuğun oynamasına imkan verir.

Ahşap oyun parkları kreşlerin küçük bahçelerine yerleştirme yapılarak kısa sürede kullanıma açılabilmektedir.

Metal oyun parkları kullanım açısından daha dayanıklı yapıya sahiptir.

Ahşap oyun parkları sadece salıncak ve kaydırdıktan oluşur. Bu ürünler değişik konseptlerde olabilir

Metal oyun parkları birden fazla malzeme barındırır.

Ankara’da Oyun Parkı İmalatı (Üretimi)

Ankara’nın İvedik bölgesinde yer alan fabrikamız kent mobilyalarıyla birlikte oyun parkı imalatı da yapmaktadır. Bu ürünler yapılırken çevre dostu ürünler tercih edilmektedir. Bu tarz ürünlerin aynı zamanda çocukların sağlığını da önemli düzeye de etkilemektedir.

Oyun parkı anaokulları, kreşler ve diğer özel alanlar için farklı mecralara tasarlanabilmektedir. Oyun parkı fiyatları istenilen özellik ve büyüklüğe göre farklılık gösterebilir. Ankara’da oyun parkı imalatı yapan firmamıza ulaşarak sizlerde istediğiniz alana oyun park kurulumunu yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Ankara Oyun Parkı Firmaları

Ankara İvedik’te yer alan fabrikamız oyun parkı malzemeleri imalatı yapmaktadır.  Kaliteli ve profesyonel hizmeti ön planda tutan markamız aynı zamanda uygun fiyat çalışmalarıyla da dikkat çekmeyi başarmıştır.

Oyun park firmaları alanında birden fazla firma bulunmaktadır. Firma seçiminde dikkat edilmesi gereken şey, firmaya güvenmektedir. Bu alanda da önem vermeniz gereken konu, firmanın kaliteli ürünler kullanması, afaki fiyatlar vermemesi, parkın kurulacak alana uyum sağlaması olarak sıralanabilir. İlk etapta bu kuralları ön planda tutulduğu zaman sağlıklı kararlar alabileceğinizi söyleyebiliriz.

Oyun Parkı Malzemeleri

Oyun parkı malzemeleri hem ahşap hem de metal olarak hazırlanabilmektedir. Kişilerin isteklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyatlarda buna bağlı olarak değişiklik gösterir. Hemen hemen her parkta bulunan malzemeler vardır. 

Bu malzemeler 

Salıncak, 

Kaydırak 

Tahterevalli 

olarak sıralanabilir. Bunların dışında alternatif ürün isteyen kişiler için;

Tünelli Kaydırak

Dönence Sistemleri (Farklı modelleri bulunur)

Zıpzıp

Çocuklara özel olarak hazırlanmış olan bu ürünlerimiz, sağlıklarını olumsuz derece de etkileyecek tarzda değildir. Tüm ürünlerimiz sağlık standartlarına uygun şekilde üretilmiştir. Metal oyun parklarının güvenlik açısından bir sorun olmaz. İmalatını yapmış olduğumuz oyun parklarını fabrikamız ile iletişime geçerek, konu hakkında fikir alabilir ve kısa sürede sipariş verebilirsiniz.